BM Energy Service | Mūsų paslaugos

Mūsų teikiamos paslaugos

  • Kabelių izoliacijos testavimas
  • Elektros generatorių servisas
  • APKROVOS MODULIS

Ne paslaptis, kad ekploatuojant kabelius, dėl nuolatinio mechaninio poveikio (transportavimo, vilkimo, traukimo, temperatūrų pokyčių ir pan.), atsiranda mikro įtrūkimų. Periodinis kabelių izoliacijos testavimas leidžia aptikti šiuos pažeidimus, o tai užtikrina juos naudojančio/aptarnaujančio personalo saugumą.

Išduodame Testo protokolą. Paslaugų kaina – sutartinė.

Kabeliai su įtrūkusiais/ sulaužytais kištukais ar rozetėmis netestuojami!

Varikliai, kaip varomoji jėga, yra naudojami daugelyje žymiausių pasaulio gamintojų įrangoje. Tai gali būti žemės ūkio, statybinė bei karinė technika, laivų pagrindiniai ir pagalbiniai varikliai ir generatoriai, bei kita specializuota technika.

Mūsų įmonės serviso techninis personalas reguliariai kelia kvalifikaciją organizuojamuose kursuose ir yra sertifikuotas atlikti nuodugnią įrangos diagnostiką bei remontą. Specializuotų įrankių bei modernios diagnostikos pagalba darbai atliekami sparčiai, mažinant iki minimumo užsakovo įrangos prastovos laiką. Atsarginių dalių sandėlyje visada yra laikomos planinių remontų bei dalis kritinių detalių ir komponentų. Esant kliento poreikiui, užtikrinamas 24/365 servisas.

Generatoriaus apkrovos modulis (load bank) – raktas į rezervinio generatoriaus patikimumą ir ilgaamžiškumą!

Nėra naujiena, kad rezerviniai elektros generatoriai ne visada kritinėse situacijose tarnauja taip, kaip buvo numatyta. Dažniausia tokios situacijos priežastis yra susikaupusios nesudegusio kuro apnašos variklio cilindrų degimo kamerose, kurios atsiranda dėl šių priežasčių:

  • variklio darbo prie žemos variklio temperatūros (variklis periodiškai užkuriamas, bet užgesinamas nepasiekus darbinės temperatūros)
  • variklis dirba, bet nėra apkrovos

Reguliariai paleidžiant rezervinį elektros generatorių su pilna apkrova, išsprendžia ne tiktai kuro apnašų problemą, bet ir sumažina generatoriaus nepatikimumo riziką iki minimumo dėl galimų kitų mechaninių sutrikimų. Tais atvėjais, kai pilna rezervinio generatoriaus apkrova negalima dėl technologinių vartotojo ypatumų – mes siūlome mobilaus aprovos modulio paslaugą periodiškam dyzelinių rezervinių elektros generatorių testavimui.

Mūsų apkrovos modulis pasiruošęs Jums padėti!